Důvěra. Zkušenosti. Kolegialita. Staňte se součástí Finančních Správců.

Náš tým je pro nás jako druhá rodina. Pracujeme spolu, bavíme se spolu, rosteme spolu. Zjistěte, kdo jsme a jak se u nás pracuje.

Možná to slyšíte odevšad, ale my Finanční Správci bereme správu financí jako své poslání. Nestali jsme se odborníky přes noc. Za každou podepsanou smlouvou stojí roky zkušeností. Ceníme si odbornosti a zodpovědnosti našich spolupracovníků. Každý Finanční Správce má minimálně 6 let zkušeností v oboru financí.

Finanční správci - zralá společnost

Jsme na trhu sedm let. Za tu dobu jsme rozšířili své klasické portfolio finančních služeb i o právní poradnu. Našim klientům nyní dokážeme pomoci například s odškodněním pracovních úrazů nebo vyřešením následků autonehod.

Za pouhých sedm let jsme ke třem prvním centrům v Prachaticích, Ústí nad Labem a Příbrami přidali další působiště v Praze, Českých Budějovicích, Strakonicích, Českém Krumlově, Vimperku a Mělníku.

K dnešnímu dni se můžeme pochlubit 23 aktivními spolupracovníky ve všech těchto lokalitách a stále se rozrůstáme.

Učíme se online i u kávy

Hlavní výzvou vždy bylo budování týmového ducha. Tím, jak působíme v různých koutech republiky, bylo osobní setkávání vždy problematické.

Rozhodli jsme se to změnit. Protože již od začátku si dobře uvědomujeme, že společně rosteme rychleji. Proto jednou za 14 dní pořádáme online konferenci pro všechny členy týmu. Sdílíme své zkušenosti, novinky z oboru, tipy a postřehy. Přidat se může, kdo chce, odkud chce.

A když je příležitost, rádi se potkáváme osobně u kávy nebo skleničky a podporujeme se navzájem.

Nikoho přitom nenutíme. Akce nejsou povinné, ani neorganizujeme skupinová plácání po rameni. Tím větší radost máme, když se vždy sejdeme v hojném počtu.

Kdo by nechtěl svobodně podnikat a rozhodovat se, být tam, kde mají své vlastní know a vizi v poradenství, podporu ve vedení a skvělý tým?
Já ano, a proto Finanční Správci!

Petr Kalíšek, Strakonice

Vytvořili jsme stabilní tým spolupracovníků, kteří táhnou za jeden provaz a přitom si uchovávají osobní svobodu. Naše výsledky mluví za nás, za celou dobu fungování si držíme minimální stornovost smluv do 5%.

Není lepší pocit, než když se silná vize a společné snažení promění v realitu.

Kvalita je pro nás víc než výsledky za každou cenu

Je pro nás důležité být kvalitním partnerem pro naše spolupracovníky, protože i my chceme spolupracovat s lidmi, kteří svou práci berou vážně. Proto dbáme více na odbornost a osobní přístup. Nikomu neříkáme, kolik smluv má uzavřít nebo s kolika lidmi se denně setkat. Jde nám o spokojenost a dobré vztahy.

A proto jsme jedineční. A proto jsme Finanční Správci.

 

Webdesign by Lewest.cz