Služby

Pojištění
Kolem domu máte bytelný plot, na zahradě naštvaného teriéra, na dveřích bezpečnostní zámek. Jak ale chráníte proti riziku nenadálých událostí váš rodinný rozpočet? Finanční Správci vám poradí s výběrem vhodného pojištění a podívají se s vámi na stávající smlouvy, zda jsou vhodně nastaveny.
Zjistit více

Hypotéky
Možná právě zaléváte muškáty v útulném stavení kdesi na samotě mezi voňavými loukami, když v tom… vás ze snění vytrhne až příliš konkrétní zvuk, který se nese stoupačkami vašeho paneláku nemilosrdně prozrazující, co právě dělá soused žijící pod vámi. Chcete-li bydlet v novém a ve vlastním, pomůžeme vám vybrat výhodnou hypotéku, díky které si splníte váš sen o bydlení. Ať už řešíte novou hypotéku nebo refinancování hypotéky stávající, naši hypoteční specialisté navrhnou konkrétní řešení vaší situace.
Zjistit více

Investice
Penze a peníze jsou velmi podobná slova, navíc spolu velmi úzce souvisí. Abyste si v budoucnu mohli zaslouženě užívat penze, myslete už nyní na to, jak se finančně zabezpečit. Investování je osvědčeným způsobem, jak své finance zhodnotit. Naši finanční specialisté zhodnotí vaši situaci a poradí vám kam investovat. Vybírají pro vás ty nejvýhodnější možnosti, které často nejsou v Čechách běžně dostupné.
Zjistit více

Spoření
Peníze jsou potřeba v každém období života. Od dospívajících dětí, co se musejí chtě nechtě osamostatnit, přes období rozšiřování rodiny, až po důchodový věk. Chcete být na všechna období připraveni? Naši finanční poradci vyberou nejvýhodnější spoření podle vaší situace a finančních možností. Navíc vám připraví takové řešení, kdy neplatíte nic, pouze vyděláváte a spoříte.
Zjistit více

Bankovní produkty
Bank je na trhu nepřeberné množství a produktů, které tyto instituce nabízejí, ještě o řád více. Snaha o nalezení té nejvýhodnější služby, jako je vedení běžného nebo spořícího účtu nebo poskytnutí spotřebitelského úvěru, se tak pro klienta může stát pomyslným hledáním jehly v kupce sena. Srovnáme za vás nabídky všech ověřených institucí vykazujících vysokou kvalitu těchto produktů a doporučíme vám službu, která vás nebude nikde tlačit. Která vás nebude omezovat. Která vám bude sedět jako ulitá. Zkrátka produkt na míru.
Zjistit více

PREMIUM SERVIS
Premium Servis je v České republice unikátní služba, která smluvně garantuje péči poradce a díky které průměrně uspoříte stovky až tisíce korun každý měsíc ze svých běžných paušálních nákladů. Kombinací prémiových služeb našich finančních specialistů ušetříte na energiích (elektřina a plyn) a pojistných smlouvách. Navíc díky našim advokátům získáte více z případné krácené pojistné události. Až 80 % pojistných událostí je pojišťovnami kráceno. Naši specialisté vás budou plně právně zastupovat a zajistí vyšší plnění. Službou PREMIUM SERVIS získáte navíc další benefity jako je právní posouzení pojistné události zdarma nebo výrazné slevy na vstupní poplatky z investic.
Zjistit více

 

Napište nám

Máte o naše služby zájem? Kontaktujte nás! Napište nám na email: centrala@financnispravci.cz , nebo použijte formulář níže, email se odešle automaticky.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle těchto podmínek.

 

Webdesign by Lewest.cz