Investice

Investice je nejlepší způsob pro zhodnocení peněz a dlouhodobé zajištění příjmu. V penzi se váš běžný příjem sníží. Myslete na dobu, kdy vám finance výrazně poklesnou, raději už nyní, nebo zhodnoťte vaše volné peníze. Finanční Správci vám ve spletitých uličkách investování ukážou směr. Naši poradci rozumí jak klasickým podílovým fondům, tak alternativním produktům, které nereagují na finanční trhy, uzavřeným podílovým fondům či přímým investičním projektům. Ty mají dlouhodobě vysokou výkonnost a našim klientům tak skutečně vydělávají.

Pro afluentní klienty mají naši poradci specializované portfolio, kde klient využívá produkty, které jsou běžně jen pro velké hráče (od 100 000 / 1 000 000 EUR). Mají širokou diverzifikaci, navrhují investice nejen do podílových fondů, ale i například do podílů na projektech, specializovaných fondů nebo uzavřených podílových fondů. Některé z těchto produktů nejsou dokonce běžně v Čechách dostupné, nebo jsou tzv. private placement.

Finanční Správci mají i pro méně bonitní klienty pečlivě vybrané vlastní portfolio s ohledem na současnou situaci. Investovat můžete už od 500 Kč měsíčně. Umíme dělat podrobné modelace podle různých scénářů vývoje. Ukážeme vám tedy pravděpodobný vývoj vaší investice.

Zvažujete-li zhodnocení naspořených prostředků nebo přemýšlíte, jak si zajistit důstojnou penzi? Finanční poradci všechny investice detailně nastavují podle cílů klienta, jeho postoji k riziku, aktuální finanční situace i časového horizontu.

Finanční Správci vyberou nejvýhodnější investici z těchto oblastí:

  • Podílové fondy
  • Přímé investiční projekty
  • Specializované fondy
  • Uzavřené podílové fondy
  • Ochrana kapitálu
  • Zhodnocování majetku
 

Máte zájem o naše služby? Napište nám a my se Vám ozveme!

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle těchto podmínek.

 

Webdesign by Lewest.cz