Přidejte se ke stabilnímu týmu

Rozšiřujeme řady našeho týmu zkušených finančních poradců. Nabízíme záštitu nejsilnějšího brokerpoolu a inspirativní pracovní prostředí. Společně boříme mýty o finančním poradenství a inovujeme služby pro naše klienty.

Chci osobní schůzku

 

Zkušenosti, přátelské vztahy, tým táhnoucí za jeden provaz

Jsme jako rodina. Pracujeme s vidinou stejného cíle - boření mýtů a inovování finančního poradenství.

Stojí za námi Broker Trust, největší brokerpool v ČR. Díky profesionální podpoře se můžeme zaměřit na to, co je důležité, na budování vztahů s klienty a vlastní růst.

Jde nám o skvělý výsledek a příjemné pracovní prostředí.

 

Pevné zázemí

Vytvořili jsme zázemí, o které se můžete opřít. Samozřejmostí jsou online metodiky, pravidelná školení a podpora osobního růstu. K dispozici máme i vlastního likvidátora a právní oddělení.

Aktivní tvorba nových příležitostí

Vybudovali jsme síť spokojených zákazníků díky aktivnímu přístupu a kvalitní službě. Při vytváření nových příležitostí se opíráme právě o tyto cenné zkušenosti.

Minimální administrativa

Každý z našich finančních poradců a manažerů má k dispozici asistentku. Mohou se tak plně věnovat své práci bez odbíhání k nudnému papírování.

Přátelský a nadšený tým

Finanční správci táhnou za jeden provaz. Spojuje nás vize a nadšení, se kterým se staráme o naše klienty Jsme tady jeden pro druhého a jsme dobrá parta. Podívejte se na náš Instagram a přesvědčte se.

 

Broker Trust - jistota silného zázemí

Největší a nejprestižnější brokerpool v ČR. Broker Trust je již několik let za sebou držitelem prestižního ocenění Czech Stability Award. Jedná se o servisní organizaci zajišťující poradenským firmám zázemí a potřebné nástroje pro každodenní provoz. V jejich databázi naleznete na 500 finančních produktů, které jsou neustále aktualizovány. Ne náhodou se Finanční Správci řadí mezi dvacítku nejlepších firem Broker Trustu.

 

Nadstandardní ohodnocení

Budete překvapeni z výdělků, kterých u nás můžete dosáhnout.

A pokud již máte s poradenstvím zkušenosti, pak pro vás bude dosažení ideálních platových podmínek procházkou růžovou zahradou.

 

Ideální objem obchodů za měsíc

První rok naší spolupráce je o budování portfolia stálých klientů. V dalších letech už se stále více věnujeme jejich potřebám, než novým akvizicím.

Životní pojištění Pojištění majetku Vstupní poplatky Havarijní pojištění Hypotéky RSS
4000 Kč 12 000 Kč 9 000 Kč 15 000 Kč 2 mil. Kč 2
 

Dvousložkové ohodnocení

Vaše výsledné ohodnocení se bude skládat ze dvou složek. Z nových obchodů a péče o vaše současné klienty. S postupem času by péče o portfolio vašich klientů měla převážit nad novými akvizicemi. V tabulce níže naleznete výši i poměr obou složek ohodnocení.

Životní pojištění Pojištění majetku Vstupní poplatky Havarijní pojištění Hypotéky RSS
4000 Kč 12 000 Kč 9 000 Kč 15 000 Kč 2 mil. Kč 2
Spolupráce 1 rok 3 roky 5 let 10 let
Měsíčně 95 798 Kč 104 386 Kč 105 629 Kč 115 739 Kč
Získatelská 95 798 Kč 81 428 Kč 71 849 Kč 57 479 Kč
Následná 0 22 958 Kč 33 780 Kč 58 260 Kč
Podíl následné provize 0% 22% 32% 50%
 

Seznamte se s týmem

Budeme se potkávat často. Proč se neseznámit rovnou?

Václav Ovečka

jednatel společnosti

+420 732 513 085
vaclav.ovecka@financnispravci.cz

Pečuji o náš tým a osobní rozvoj mých kolegů. Starám se o přijímání nových členů. Vytvářím dlouhodobou strategii společnosti. Věřím, že se staneme jedničkou v Jihočeském kraji a Praze. Už teď k tomu máme skvěle nakročeno. Volný čas věnuji rodině a rekreačním sportům.

Bc. Marek Šimek, EFA

produktový a IT specialista

+420 721 617 760
marek.simek@financnispravci.cz

Mou doménou je produkt management a vyjednávání zajímavých podmínek s dodavateli produktů. Dělám vše proto, abychom se stali uznávanou autoritou všude, kde působíme. Mimo práci je ze mě chatař, knihomol a zapálený hráč stolního tenisu.

Iva Ovečková, DiS

marketingová specialistka

+420 724 074 888
centrala@financnispravci.cz

Od propagace na sociálních sítích, přes PR a eventy, mám pod palcem celý marketing firmy. Mým cílem je boření mýtu. Chci dokázat, že být “pojišťovák”, není urážka. Miluju svou rodinu a módu. A když zbyde čas, jezdím na koni a cvičím powerjógu.

Martina Vohradská

vedoucí asistentka

+420 728 715 797
martina.vohradska@financnispravci.cz

Ve firmě se nestane nic, aniž bych o tom nevěděla. Věnuji se průběhu a zpracování obchodů, pomoci poradcům, komunikaci se smluvními partnery a všemu ostatnímu. Pomoc u mě najdou nováčci stejně jako ostřílení veteráni. A když potřebuju vypnout, vyrazím natúru do přírody, nebo si sednout s přáteli.

 

Pojďme se setkat osobně

Rádi zodpovíme všechny vaše otázky, provedeme vás po našich kancelářích, představíme vám budoucí kolegy.

Ozvěte se.

+420 732 513 085

centrala@financnispravci.cz

Chci osobní schůzku

 

Webdesign by Lewest.cz